Posts Tagged ‘Sosnová’

Kurzy jízdy Sosnová

Tuesday, November 15th, 2011
Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Kurzy bezpečné jízdy Sosnová

Spousta řidičů si myslí, že jezdí bezpečně a že se jim nemůže tudíž nic stát. Silnice jsou ale nebezpečné, a do kritických situací se může dostat téměř každý. Kurz bezpečné jízdy v Sosnové vás naučí těmto krizovým situacím předcházet, vyzkoušíte si, jak se auto chová v nejrůznějších situacích a na nejrůznějších površích a navíc si to i užijete. Vždyť kde jinde se můžete prohánět ve vysokých rychlostech nebo v bezpečí polygonu trénovat jízdu smykem?

Výuka v Sosnové

Vyuka spočívá nejen v trénování praxe na jízdním polygonu, ale i z teoretické části, která ovšem není vůbec nudná. Důležité je se naučit řídit takovým způsobem, abyste krizovým situacím předcházeli a pokud možno se do nich vůbec nedostali. Absolvováním kurzu bezpečné jízdy Sosnová získáte i možnost odečíst si body, které jste možná již získali za nějaký ten dopravní přestupek.

Kurz od firmy Esennce

Kurz bezpečné jízdy v Sosnové si můžete objednat v agentuře Esennce – zážitky jako dárek. Ta se specializuje na prodej zážitků a zážitkových dárků, a to i formou dárkových kuponů, takže školu smyku si nemusíte koupit jen pro sebe, můžete ji darovat formou dárkového kuponu třeba svým blízkým, na kterých vám záleží.

Mapa polygonu Sosnová Kurz bezpečné jízdy a nácvik brždění Kurz bezpečné jízdy Sosnová pravidelně absolvují také policisté Teoretická část kurzu Sosnová