Posts Tagged ‘školy smyku’

Kurzy bezpečné jízdy v ČR

Sunday, December 4th, 2011
Kurzy bezpečné jízdy

Kurzy bezpečné jízdy

Kurzy bezpečné jízdy v ČR

Pokud se nám zdá že náš styl řízení vozidla není zrovna nebezpečnější a nejefektivnější stojí za zvážení zda nenavštívit kurz bezpeční jízdy. Vyškolení instruktoři nám nejprve v teoretické části vysvětlí změny v silničních pravidlech a řeknou něco o správné technice předjíždění, dodržování bezpečné vzdálenosti nebo o vlivu počasí na stav vozovky.

Potom následuje praktická část a v té máme možnost ve vlastním vozidle absolvovat na speciálním polygonu jízdu po mokru nebo náledí. Jezdíme s vlastním vozidlem abychom poznali jeho jízdní vlastnosti, protože každý vůz se za určité situace chová trochu jinak. Na závěr výcviku obdrží každý účastník certifikát.

Kurz bezpečné jízdy Most

Jedná se o jeden z nejznámějších polygonů, čekají tu na nás tři moderně vybavené učebny s kapacitou až 23 osob. Na cvičišti můžeme využít čtyři kluzné plochy. Jedná se o rovinu, zatáčku, kopec končící zatáčkou a kluznou plochu. Čekají tu na nás příčné vodní bariéry nebo aquaplaningová dráha.

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto

Pokud se rozhodneme navštívit cvičiště ve Vysokém Mýtě, budou nám k dispozici dvě učebny s kapacitou 24 osob a tři kluzné plochy.

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

V Sosnové na nás čeká zrekonstruovaný areál s plochou imitující ledovou dráhu, kde si vyzkoušíme nejen jak zvládnou automobil ve smyku ale také se naučíme rychle vyhnout nenadálé překážce v dráze.

Kurz bezpečné jízdy Příbram

V Příbrami na nás čeká polygon na letišti u Dlouhé Lhoty. Teoretická část zde probíhá buď v prostorách motorestu nebo ve velkokapacitním stanu přímo na polygonu. Praktický výcvik se vyučuje na speciálních fóliích vyvinutých přesně k tomuto účelu. Můžeme si zde také objednat mobilní polygon a uskutečnit plnohodnotný výcvik v okolí naší firmy.

Kurz bezpečné jízdy Ostrava

Ve zdejším centru bezpečné jízdy se nejen naučíme správně ovládat vůz ale také si zde můžeme umazat trestné body. Nachází se zde speciální smyková deska, kterou jinde v republice nenajdeme. Zde najdete další informace na téma kurz bezpečné jízdy Ostrava.

Kurz bezpečné jízdy Jihlava

Na polygonu najdeme množství kluzných ploch se zatáčkami a různými povrchy. Jedná se o nové centrum s nejmodernějším vybavením jak učeben tak i jízdní dráhy.

Jistě k těmto centrům brzy přibudou další, protože se klade stále větší důraz na bezpečnost na silnicích. V důsledku rostoucího počtu osobních automobilů se každoročně bohužel zvyšuje procento nehodovosti na našich silnicích jak se můžeme dočíst z policejních statistik. Doufejme, že se každý řidič nad sebou zamyslí a bude jezdit tak aby neohrožoval nejen sebe ale i ostatní účastníky silničního provozu.