Posts Tagged ‘Ostrava’

Kurzy jízdy Ostrava

Sunday, February 19th, 2012

Kurz bezpečné jízdy Ostrava

Přemýšlíte jak zdokonalit své řidičské schopnosti? Chcete se naučit dokonale ovládat své vozidlo a zvládat krizové situace na silnicích? Potom je kurz bezpečné jízdy Ostrava právě pro Vás. Polygon, který patří mezi největší a nejvybavenější v České Republice může být Váš.

Ostravský polygon

Na více jak dvaceti tisících metrech čtverečních Vás mimo jiné čeká smyková deska, která hodí do smyku i automobily do čtyřiceti tun, to znamená, že zde mohou kurz bezpečné jízdy absolvovat i řidiči nákladních aut, nebo autobusu. Specialitou je také kruhová kluzná plocha, kde se vyučuje smyk v zatáčce a krizové brzdění v zatáčce.

Co Vás kurz bezpečné jízdy naučí

Především je kurz určen pro zdokonalení schopností a dovedností řidiče. Kurz bezpečné jízdy Ostrava je určen všem řidičům, kteří nejsou lhostejní k tomu, co je může potkat, co se děje na silnici, nebo co může nastat v každodenním provozu. Samozřejmě i pro ty, kteří se chtějí po nějaké době vrátit na silnici, nebo pro řidiče z profese. Kurz bezpečné jízdy Ostrava je určen i těm, kteří potřebují umazat pár bodů z bodového systému, ale o tom až jindy.

Teorie a praxe

Kurz bezpečné jízdy se skládá ze dvou částí, teoretické a praktické. Celkem absolvujete kolem osmi hodin, půl napůl. Teorie Vás provede fyzikou (vliv adheze na délku brzdné dráhy), charakter řízení s ohledem na typ vozidla, typologie řidiče, nebo optimalizace jízdy.

V praxi si ověříte vše, co jste si probrali v teorii. Kromě nácviku zvládnutí smyku si vyzkoušíte také správné sezení, praktické zvládnutí intenzivního brzdění, průjezd zatáčkou smykem a další.

Kurz bezpečné jízdy Ostrava

Navštivte i Vy kurz bezpečné jízdy Ostrava, zdokonalte své řidičské schopnosti a naučte se zvládat nejrůznější krizové situace.