Posts Tagged ‘Brno’

Kurz bezpečné jízdy Brno

Tuesday, November 15th, 2011

Kurz bezpečné jízdy Brno

Kurz bezpečné jízdy je výborný způsob, jak si zlepšit své řidičské schopnosti, zjistit své limity a limity vašeho vozidla, užít si skvěle strávený čas a případně si odečíst několik bodů, které jste možná získali za dopravní přestupky. Kurz bezpečné jízdy Brno zní hezky, ale pokud ji chcete zažít, budete se muset vydat na jiná místa v České republice.

Brno je druhé největší město v České republice, kurz bezpečné jízdy zde však v současnosti bohužel neabsolvujete. V plánu je zprovoznění školy smyku na Masarykově okruhu, snad se toho brzy dočkáme. Brněnský autodrom je rozlehlé místo a bylo by tu určitě mnoho prostoru pro nejrůznější plochy, překážky a jiné vybavení tratě, běžné v jiných polygonech kurzu bezpečné jízdy. Určitě by se to v takovém krásném a velkém městu jako je Brno hodilo.

Kurz bezpečné jízdy nemusíte koupit jen sobě, můžete ji koupit i pro své blízké, na kterých vám jistě záleží ve formě dárkového kuponu. Takovým dárkem je nejen potěšíte, ale uděláte také něco pro jejich bezpečnost. Škola smyku se dá objednat na stránkách zážitkové agentury Esennce, která má v tomto oboru bohaté zkušenosti.