Školení bezpečné jízdy

Dokážete si představit, že byste zvýšili bezpečnost na silnici pro sebe i ostatní zábavným způsobem, na který jen tak nezapomenete? Právě za tímto účelem se můžete zúčastnit známé školy smyku, kde vás zkušení instruktoři zasvětí do tajů adrenalinových situací a vy se tak i dozvíte tipy, které v budoucnu mohou zachránit život nejenom vám.

Jistota ve smyku

Většina řidičů zjistí, jak se jejich auto a oni sami chovají v extrémní situaci, až když už je příliš pozdě. Školení bezpečné jízdy vám umožní v bezpečném prostředí automobilového areálu nasimulovat nepříznivé klimatické podmínky. Vy si tak budete moci natrénovat vaše reakce a více do hloubky poznat svůj vůz. Důkladné proškolení zajistí zkušení instruktoři, kteří vám budou na dráze neustále po boku.

Samotný kurz je rozdělen na dvě části. V první se dozvíte vše potřebné pro úspěšné zvládnutí životu nebezpečných situací a pochopíte obecné fyzikální zákonitosti, kterými se řídí chování vašeho auta na vozovce. Ve druhé části pak vyrazíte převést získané teoretické informace převést přímo do praxe. Vyzkoušíte si náhlé brždění ve vysoké rychlosti, jízdu ve smyku nebo slalom mezi překážkami.

Vstříc nebezpečí bezpečně

Školení bezpečné jízdy se koná v automobilových areálech na čtyřech místech České republiky (Most, Příbram, Sosnová, Vysoké Mýto). Areály jsou technicky vybaveny, aby pro vás a váš vůz vytvořily nebezpečné podmínky, na jaké můžete za nepříznivého počasí narazit na silnicích. Projedete se po několika typech povrchů, připravena bude aquaplaningová dráha i vodní bariéry. Smýkat to s vámi bude na mokré vozovce za deště, na sněhu či na ledu. Za dohledu instruktorů si tak procvičíte své řidičské schopnosti a zároveň vženete do žil trochu adrenalinu.

Neváhejte se zúčastnit, chcete-li zažít vzrušení, obohatit se o nové řidičské zkušenosti nebo jenom hledáte vhodný dárek pro své nejbližší. Bezpečnosti na silnicích není nikdy dost, a pokud k ní lze přispět takto zábavným způsobem, tím lépe!