Škola smyku Sosnová

Naučte se ovládat své auto v krizových situacích.

Smyk na vás číhá na každém rohu. Především pak při náledí, na mokré či kluzké vozovce, v ostré zatáčce či při jízdě vysokou rychlostí. A i kdybyste byli sebeopatrnějšími řidiči, můžete se snadno ocitnout v situaci, kdy je třeba zachovat chladnou hlavu, ani na chvilku nezaváhat a umět si za volantem bravurně poradit. K tomu ovšem potřebujete teoretické znalosti a praktické zkušenosti, kterých většina řidičů nabývá až při první větší či menší nehodě. Zařaďte se mezi moudřejší a zodpovědnější majitele automobilů a absolvujte kurz školy smykudříve, než vás silniční provoz stihne nepřipravené.

Škola smyku

Oblíbená škola smyku v Sosnové

Škola smyku Sosnová vám nabízí moderně vybavené zázemí a zkušené profesionálně vyškolené lektory. Ve škole smyku získáte jistotu a pocit bezpečí, zvýšíte své řidičské sebevědomí. Po teoretické průpravě si vyzkoušíte desítku situací, které by v běžném životě mohly skončit nehodou. Ve škole smyku si je však budete moci beze strachu osahat a stát se jejich pány.

Areál autodromu prošel v roce 2009 celkovou rekonstrukcí. Celý kurz probíhá pod vedením a dohledem profesionálně vyškolených instruktorů. Buďte v bezpečí a naučte se předcházet nebezpečí.

Teorie a praxe smyku

Smyk na suchém a mokrém povrchu, zatáčka do pravého úhlu, zatáčka o 180°, plocha pro nácvik ideální stopy, kluzná plocha se zařízením pro vyvolání smyku zadní nápravy nebo aquaplanningová vana. Tyto a ještě další aktivity jsou hlavní náplní Školy smyku Sosnová. Před prakticky laděným odpolednem budete v moderně vybavené učebně seznámeni s teoretickým průběhem možných nehod vyvolaných nejen smykem.

Škola smyku Sosnová jako dárek

Příjemný den strávený ve škole smyku Sosnová může být také milým a užitečným dárkem pro vaše blízké, kteří si tak budou moci osahat neobvyklé silniční situace, aniž by jim hrozila nehoda. Věnujte svým přátelům zážitek, ze kterého si vedle zábavy odnesou důležité poznatky a dovednosti.

Kurzy školy smyku probíhají po celý rok a jsou otevřeny všem majitelům řidičského oprávnění sk. B a výš, starších 18 let.