Kurz bezpečné jízdy Jihlava

Pokud si myslíte, že víte o řízení všechno, musíme Vás ujistit, že se mýlíte. Nikdo není dokonalý a stejně tak nikdo nemůže vědět všechno. Vy se však k té řidičské dokonalosti můžete přiblížit. Základním postupem pro získání řidičského průkazu je plnoletost a následné absolvování autoškoly. Většina z nás si myslí, že tímto to končí. Opak je však pravdou. Dalším krokem může být kurz bezpečné jízdy.

Ptáte se, co to vlastně kurz bezpečné jízdy je? Jedná se vlastně o takovou malou autoškolu a však s tím, že do kurzu přicházíte již s řidičským průkazem a nějakými těmi zkušenostmi. Není však podmínkou, abyste měli najeto tisíce kilometrů. Můžete být i čerstvým řidičem. Důležitá je především chuť naučit se něco nového a užitečného.

Kurz bezpečné jízdy Jihlava se koná celoročně, termíny jsou vypisovány každý měsíc na všední dny. Trvání kurzu je cca 4 hodiny, kratší hodinová část patří teorii a zbylý čas strávíte praktickým nácvikem na moderním polygonu.

Poznejte chování vlastního automobilu – bude se Vám to hodit!

V rámci půldenního kurzu poznáte chování automobilu v extrémních podmínkách z teoretického i praktického hlediska. Naučíte se dokonale zvládat nejrůznější situace při zhoršeném stavu vozovky. Poznáte co je to opravdový smyk a konečně zjistíte, jakou brzdnou dráhu má přímo váš automobil.

Tohle všechno a ještě mnohem víc vás naučí proškolení profesionální lektoři, kteří mají s řízením i lektorstvím mnohaleté zkušenosti. Můžeme tedy garantovat, že se vám dostane rad od opravdu fundovaných lidí.

Buďte pohotoví a zvolte správnou reakci!

Pokud se schyluje k automobilové nehodě, je člověk pod neskutečně obrovským psychickým tlakem. V takovéto situace však nesmíte panikařit a jednat pohotově. Jenže jak reagovat, když nevíte, jaké je to správné řešení? A právě na tuto otázku Vám zodpoví kurzy bezpečné jízdy během své intenzivní výuky.

  

 

 

 

 

 

 

>>> Objednat Kurz bezpečné jízdy Jihlava u agentury na zážitky ESENNCE.CZ <<<