Kurz bezpečné jízdy jako dárek

Kurz bezpečné jízdy jako dárek

Kurz bezpečné jízdy jako dárek

Blíží se den narozenin vašeho partnera, přítele nebo kolegy? Budou Vánoce, ale vy si nevíte rady s výběrem vhodných dárků? Darujte něco originálního, neotřelého, ale zároveň užitečného. Co to může být? Pokud člověk, kterého chcete obdarovat, vlastní řidičský průkaz, máme pro vás skvělý tip! Ideálním dárkem pro každého šoféra je kurz bezpečné jízdy.

Jak objednávat

Na webu profesionální agentury se zážitky - ESENNCE, s.r.o. naleznete všechny potřebné informace. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, případně zavolat. Kvalitní kurz bezpečné jízdy můžete buď absolvovat sami (proč někdy neudělat radost sám sobě), nebo ji můžete darovat někomu ze svých blízkých či přátel.

Proč právě škola smyku

Jaký má dárek v podobě kurzu bezpečné jízdy vlastně význam? Dá se říci, že neocenitelný, vždyť dovednosti získané při jejím absolvování mohou řidiči zachránit třeba i život. Můžeme vám zaručit, že zážitek v podobě kurzu bezpečné jízdy bude stoprocentním překvapením. Potěší, ale hlavně bude k užitku.

Moderní polygony

Díky týmu společnosti ESENNCE můžete absolvovat kurz bezpečné jízdy ve známých lokalitách, jako je Most, Vysoké Mýto, Sosnová či Příbram. Moderní polygony se špičkově vybavenými učebnami se nacházejí v různých koutech naší republiky, a jen na vás záleží, kam se rozhodnete vypravit. Také termín absolvování kurzu bezpečné jízdy si můžete zvolit sami.

Každá ze škol, ať už v Sosnové, v Mostě, ve Vysokém Mýtě, nebo v Příbrami, má svá specifika. Na stránkách ESENNCE.cz se o jejich možnostech dozvíte více. Faktem je, že absolvování kurzu bezpečné jízdy v jakékoliv lokalitě vám (nebo jinému obdarovanému řidiči) přinese nejen skvělý adrenalinový zážitek, ale hlavně se pod vedením zkušeného instruktora naučíte ovládat svůj vůz v krizových situacích, které na silnici mohou kdykoliv nastat.