Kurzy bezpečné jízdy jako dárek od agentury Esennce

Kurzy bezpečné jízdy jako dárek

Kde kurz objednat

Chcete-li, aby dárek, věnovaný vašim blízkým, případně kolegům, vynikal originalitou a neotřelostí, vsaďte na napínavý zážitek. Řídí-li automobil, můžete jim darovat třeba poukaz na školu smyku. A vůbec nezáleží na tom, zda se bude jednat o dárek k narozeninám, svátku, Vánocům nebo třeba promoci.

Nevíte, kde poukaz, díky němuž lze absolvovat školu smyku, pořídit? Neváhejte kontaktovat profesionální tým agentury ESENNCE, s.r.o.

Tato firma, která tajné sny mění na skutečné zážitky, každoročně sbírá řadu ocenění. Můžete díky ní vzlétnout k oblakům, řídit silné auto nebo zažít volný pád. Škola smyku je pak jedním z atraktivních zážitků, které vám tým firmy levně zprostředkuje.

Dárkové poukazy

Firmu ESENNCE můžete snadno kontaktovat na jejích přehledných webových stránkách. Chcete-li partnerovi či partnerce věnovat zážitky v podobě školy smyku, máte na výběr lokality, jako je Most, Vysoké Mýto, Sosnová či Příbram.

Poukaz, který si objednáte, vám bude zaslán na vámi určenou adresu. Obdržíte jej v luxusní dárkové krabičce. A spolu se samotným zážitkovým poukazem dostanete také průvodní dopis, v němž naleznete všechny potřebné pokyny a bližší informace. Termín absolvování školy smyku si pak může každý obdarovaný vybrat sám, podle svých časových možností.

Výhody školy smyku

Vybrali jste si napínavý zážitek, jakým je škola smyku? Pak ji budete absolvovat v některém z moderních areálů – v Mostě, Vysokém Mýtě, Sosnové nebo Příbrami. Každý zodpovědný a rozumný řidič takový dárek velmi přivítá. Kdo z šoférů si myslí, že škola smyku je pro něj bez užitku, velice se mýlí. Je prokázáno, že při smyku, případně jiné kolizi, je člověk pod obrovským psychickým tlakem a ovlivňují jej mnohé fyzikální síly. Kvalitní škola smyku pak může v budoucnu svým absolventům zachránit možná i život.